KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997255
nr 1499 7255
Palle Svensson
(1911-1991), Sverige
Oljemålning, "Det gula fältet", Bohus Björkö. Ej signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 34x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:39:09
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
Palle Svensson
Läs mer om Palle Svensson